Tahririyat - Matematika instituti byulleteni

Matematika Instituti Byulleteni
O'zbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasi
V.I.Romanovskiy nomidagi Matematika instituti
hamda
O'zbekiston Matematika Jamiyati
tomonidan
2018-yilda ta'sis etilgan
Title
Перейти к контенту

Tahririyat

Matematika instituti byulleteni elektron jurnali tahririyat a’zolari haqida ma’lumot                               
 
Familiyasi va ismi                           Ilmiy soha                                                              Elektron pochtasi              

                                                           Bosh muharrir                                                                                                  
Shavkat Ayupov                                    Algebra va funksional analiz                                           sh_ayupov@mail.ru
                                                          Boshqaruvchi muharrir                                                                                   
Erkinjon Karimov                                 Differensial tenglamalar va matematik fizika                  erkinjon@gmail.com

                                                          Muharrirlar                                                                                                         
Shavkat Alimov                                    Differensial   tenglamalar va matematik fizika                  sh_alimov@mail.ru
Abdulla Azamov                                   Dinamik   sistemalar, o`yinlar nazariyasi                          abdulla.azamov@gmail.com     
Shakir Formanov                                 Ehtimollar   nazariyasi va matematik statistika                 shakirformanov@yandex.ru
Saidahmad Laqayev                            Differensial   tenglamalar va matematik fizika                  slakaev@mail.ru
Azimboy Sadullaev                              Matematik analiz                                                             sadullaev@mail.ru           
Javvad Xajiyev                                     Funksional analiz                                                             khdjavvat@gmail.com
Andrey Dorogovtsev                           Ehtimollar   nazariyasi va matematik statistika                 andrey.dorogovtsev@gmail.com           
Anatoliy Kusraev                                 Funksional analiz                                                             kusraev@smath.ru
Bahrom Abdullayev                            Matematik analiz                                                              abakhrom1968@mail.ru           
Jobir Adashev                                      Algebra va sonlar   nazariyasi                                          adashevjq@mail.ru    
Abdulaziz Artikbaev                            Geometriya va   topologiya                                               aartykbaev@mail.ru    
Farxodjon Arzikulov                            Algebra va sonlar   nazariyasi                                           arzikulovFN@rambler.ru
Ro`zinazar Beshimov                          Geometriya va   topologiya                                               rbeshimov@mail.ru     
G`olibjon Botirov                                 Funksional analiz                                                             botirovg@yandex.ru
Otabek Hakimov                                   Funksional analiz                                                             hakimovo@mail.ru
Anvar Hasanov                                     Differensial   tenglamalar va matematik fizika                  anvarhasanov@yahoo.com   
Sevdiyor Imomkulov                           Matematik analiz                                                               sevdiyor_i@mail.ru
Azam Imomov                                       Ehtimollar   nazariyasi va matematik statistika                  imomov_azam@mail.ru  
Baxtiyar Kadirkulov                             Differensial   tenglamalar va matematik fizika                   kadirkulovbj@gmail.com
Abdugappar Narmanov                       Geometriya va topologiya                                                narmanov@yandex.ru
Farhod Nuraliyev                                 Hisoblash usullari                                                             nuraliyevf@mail.ru
Ahmadjon O`rinov                               Differensial   tenglamalar va matematik fizika                   urinovak@mail.ru
Muzaffar Rahmatullayev                     Funksional analiz                                                              mrahmatullaev@rambler.ru
Gulnora Raimova                                 Ehtimollar   nazariyasi va matematik statistika                  raimova27@gmail.com
Mengliboy Ruziev                                Differensial   tenglamalar va matematik fizika                    mruziev@mail.ru
Bahrom Samatov                                Dinamik   sistemalar, o`yinlar nazariyasi                            samatov57@inbox.ru
Rustam Turdibaev                               Algebra va sonlar   nazariyasi                                            r.turdibaev@mathinst.uz
Rustamjon Xakimov                            Funksional analiz                                                              rustam-7102@rambler.ru
Yoqubjon Xusanboyev                        Ehtimollar   nazariyasi va matematik statistika                  yakubjank@mail.ru
Obidjon Zikirov                                    Differensial   tenglamalar va matematik fizika                    zikirov@yandex.ru

                                                                                    Texnik muharrir                                                                                                     
Baxodirjon   Toshtemirov                                                                                                              toshtemirovbh@gmail.com          






"Matematika Instituti Byulleteni" elektron jurnali
(C) Erkinjon Karimov, 2019
Назад к содержимому